همه دسته بندی ها
1 图
2 图
3 图
4 图
5 图
6 图
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر
پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر

پودر ارگانیک E3 Betanin ریشه چغندر قرمز پودر آب چغندر


نام محصولپودر چغندر
تامینعرضه مستقیم از کارخانه
ظاهرپودر قرمز
نمونهنمونه در دسترس است
بستهبطری، کیسه، بشکه یا بر اساس نیاز مشتری
گواهی نامهحلال / KOSHER / COA / ISO و غیره.
درخواست
توضیحات:

پودر چغندر چیست؟

رنگدانه قرمز چغندر یک رنگدانه طبیعی است که از چغندر قرمز خوراکی از طریق استخراج، جداسازی، تغلیظ و خشک کردن تهیه می شود. جزء اصلی آنتوسیانین چغندر است. قرمز چغندر مایع و پودری از قرمز مایل به ارغوانی تا بنفش تیره است که به راحتی در آب و محلول آبی حل می شود و قرمز تا بنفش مایل به قرمز با رنگ روشن است. رنگدانه قرمز چغندر دارای رنگ روشن، رنگ آمیزی یکنواخت و بدون بوی خاص است و عملکرد رنگ آمیزی خوبی دارد. رنگدانه قرمز چغندر به طور گسترده ای در رنگ آمیزی نوشیدنی ها، بستنی ها، برخی از شراب ها، شیرینی ها، کیک ها، فرآورده های گوشتی و سایر غذاها استفاده می شود.

COA قابل ارائه است

تامین کننده OEM یک مرحله ای

کپسول؛ تبلت؛ پردازش صمغی

2001

پردازش بسته OEM

1001

پاسخ به برخی سوالات مهم

● 1.چرا باید شرکت شما را انتخاب کنم؟

1) محصولاتی که ما عرضه می کنیم مستقیماً توسط کارخانه خودمان تولید می شوند و تاجران واسطه را حذف می کنیم. ما قابلیت ردیابی مواد اولیه و محصولات نهایی را پردازش می کنیم. فرآیند تولید تحت نظارت است. ما به شدت به استاندارد کیفیت و فرآیند تدارکات پایبند هستیم.

2) ما به تجربه 20 ساله خود در پردازش عمیق و تولید عصاره های گیاهی افتخار می کنیم. ما هر سال بیش از 500 نوع محصول را تولید می کنیم و مقدار آن از 2000 تن فراتر می رود و به 80 درصد از بازرگانان در استان شانشی خدمت می کند.

3) ما دارای مدارکی مانند مجوز تولید مواد غذایی SC، حلال هستیم. گواهینامه های مداوم مانند HACCP، بازرسی کالا، گواهی مبدا، گواهی ارگانیک، KOSHER.

● 2. کارخانه شما کجاست؟ آیا می توانم از آن بازدید کنم؟

کارخانه ما در شهر شی آن، استان شانشی واقع شده است. 13,333 متر مربع مساحت دارد. دارای یک کارگاه استاندارد 15,000 متر مربع و یک کارگاه تصفیه 100,000 سطح 1,200 متر مربع است. شما می توانید در هر زمان از کارخانه بازدید کنید. ما به گرمی از مشتریان داخلی و خارجی برای بازدید از ما استقبال می کنیم!

● 3. چه محصولاتی دارید؟

محصولات ما شامل عصاره گیاهان و گیاهان طبیعی، پودر میوه و سبزیجات است که به طور گسترده برای محصولات مراقبت های بهداشتی، نوشیدنی های کاربردی، دارویی، آرایشی، افزودنی ها و مکمل های غذایی، رنگ های طبیعی و غیره استفاده می شود. ما همچنین می توانیم خدمات مارک OEM / ODM را برای مکمل های سفارشی ارائه دهیم. قرص، کپسول و گرانول طبق دستور شما.

● 4. آیا می توانم چند نمونه رایگان دریافت کنم؟

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید، ما خوشحالیم که نمونه های رایگان ارائه می دهیم و شما فقط هزینه تحویل را پرداخت می کنید.

● 5. تفاوت بین عصاره گیاه و پودر مستقیم چیست؟

تفاوت عمدتاً در روش تولید و محلول است. پودر عصاره: پیش تصفیه (خرد کردن، شستشو، انتخاب)--عصاره-کنسانتره-فیلتر-خشک کردن اسپری-Smash-مخلوط-فیلتر-بسته-- ذخیره سازی پودر مستقیم: پیش درمان (شستشو،انتخاب) - خشک کردن - خرد کردن - مخلوط - فیلتر - بسته - پودر عصاره محلول در آب / اتانول است. پودر مستقیم نامحلول است.

پرسش و پاسخ مشتری
    با هیچ سوالی مطابقت نداشت!

پرس و جو

دسته بندی های داغ