همه دسته بندی ها

مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

صفحه اصلی -> محصول -> مواد اولیه آرایشی و بهداشتی

1 图
2 图
3 图
4 图
5 图
ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات
ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات
ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات
ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات
ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات

ماده خام پودر هیالورونیک اسید CAS 9004-61-9 سدیم هیالورونات


نام محصولاسید هیالورونیک
MFC14H22NNaO11
تامینعرضه مستقیم از کارخانه
ظاهرپودر
نمونهنمونه در دسترس است
بستهبطری، کیسه، بشکه یا بر اساس نیاز مشتری
گواهی نامهحلال / KOSHER / COA / ISO و غیره.
درخواست
توضیحات:

چه خبر اسید هیالورونیک؟

اسید هیالورونیک یک موکوپلی ساکارید اسیدی است. با ساختار مولکولی منحصر به فرد و خواص فیزیکی و کتاب شیمیایی، بسیاری از عملکردهای فیزیولوژیکی مهم را در بدن نشان می دهد، مانند روان کننده مفاصل، تنظیم نفوذپذیری دیواره رگ های خونی، تنظیم انتشار و عملکرد پروتئین و ترویج بهبود زخم. مهمتر از آن، اسید هیالورونیک عملکرد خاصی در حفظ آب دارد که بهترین ماده مرطوب کننده موجود در طبیعت در حال حاضر است و به آن یک عامل مرطوب کننده طبیعی ایده آل می گویند.

COA قابل ارائه است

تامین کننده OEM یک مرحله ای

کپسول؛ تبلت؛ پردازش صمغی

1000

پردازش بسته OEM

1001

پاسخ به برخی سوالات مهم

● 1.چرا باید شرکت شما را انتخاب کنم؟

1) محصولاتی که ما عرضه می کنیم مستقیماً توسط کارخانه خودمان تولید می شوند و تاجران واسطه را حذف می کنیم. ما قابلیت ردیابی مواد اولیه و محصولات نهایی را پردازش می کنیم. فرآیند تولید تحت نظارت است. ما به شدت به استاندارد کیفیت و فرآیند تدارکات پایبند هستیم.

2) ما به تجربه 20 ساله خود در پردازش عمیق و تولید عصاره های گیاهی افتخار می کنیم. ما هر سال بیش از 500 نوع محصول را تولید می کنیم و مقدار آن از 2000 تن فراتر می رود و به 80 درصد از بازرگانان در استان شانشی خدمت می کند.

3) ما دارای مدارکی مانند مجوز تولید مواد غذایی SC، حلال هستیم. گواهینامه های مداوم مانند HACCP، بازرسی کالا، گواهی مبدا، گواهی ارگانیک، KOSHER.

● 2. کارخانه شما کجاست؟ آیا می توانم از آن بازدید کنم؟

کارخانه ما در شهر شی آن، استان شانشی واقع شده است. 13,333 متر مربع مساحت دارد. دارای یک کارگاه استاندارد 15,000 متر مربع و یک کارگاه تصفیه 100,000 سطح 1,200 متر مربع است. شما می توانید در هر زمان از کارخانه بازدید کنید. ما به گرمی از مشتریان داخلی و خارجی برای بازدید از ما استقبال می کنیم!

● 3. چه محصولاتی دارید؟

محصولات ما شامل عصاره گیاهان و گیاهان طبیعی، پودر میوه و سبزیجات است که به طور گسترده برای محصولات مراقبت های بهداشتی، نوشیدنی های کاربردی، دارویی، آرایشی، افزودنی ها و مکمل های غذایی، رنگ های طبیعی و غیره استفاده می شود. ما همچنین می توانیم خدمات مارک OEM / ODM را برای مکمل های سفارشی ارائه دهیم. قرص، کپسول و گرانول طبق دستور شما.

● 4. آیا می توانم چند نمونه رایگان دریافت کنم؟

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید، ما خوشحالیم که نمونه های رایگان ارائه می دهیم و شما فقط هزینه تحویل را پرداخت می کنید.

● 5. تفاوت بین عصاره گیاه و پودر مستقیم چیست؟

تفاوت عمدتاً در روش تولید و محلول است. پودر عصاره: پیش تصفیه (خرد کردن، شستشو، انتخاب)--عصاره-کنسانتره-فیلتر-خشک کردن اسپری-Smash-مخلوط-فیلتر-بسته-- ذخیره سازی پودر مستقیم: پیش درمان (شستشو،انتخاب) - خشک کردن - خرد کردن - مخلوط - فیلتر - بسته - پودر عصاره محلول در آب / اتانول است. پودر مستقیم نامحلول است.

پرسش و پاسخ مشتری
    با هیچ سوالی مطابقت نداشت!

پرس و جو

دسته بندی های داغ