همه دسته بندی ها

نمایه شرکت

نمایه شرکت

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd. یک شرکت جامع علمی و فناوری است که بر تحقیق، توسعه، تولید و فروش عصاره‌های گیاهی طبیعی تمرکز دارد. ما مواد باکیفیت را به صنایع گیاه پزشکی جهانی، غذای بهداشتی، مکمل های غذایی، غذا و نوشیدنی، مواد شیمیایی روزانه، لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه می دهیم. این شرکت با تحقیقات بالغ، تیم توسعه یافته و تیم فروش درجه یک در منطقه توسعه صنعت با فناوری پیشرفته شیان واقع شده است.

با تحقیق و توسعه قوی و توانایی تولید بالغ، ما همچنان به ارائه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان ادامه می دهیم. این ماموریت و پیگیری دائمی ماست. محصولات اصلی بیش از 500 نوع عصاره گیاهی طبیعی خالص و پودر گیاهی است.

ما معتقدیم که بهترین مواد طبیعی از مواد خام انتخاب شده و فرآیندهای تصفیه شده به دست می آید. این شرکت به جایگاه پیشرو در صنعت متعهد شده است. ما به اصلاح و نوآوری برای انطباق با تقاضای بازار ادامه می دهیم تا راه حل های خدماتی مناسب تر، طیف کاملی از محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه دهیم تا نیازهای مشتری را در سطح بالاتری با نفوذ در منطقه شمال غربی صنعت عصاره گیاهی برآورده کنیم.

تکیه بر شرکت مادر Xi'an FD Bio-Tech Co., Ltd که در سال 2003 تاسیس شد و 14 هزار متر مربع را پوشش می دهد، صلاحیت ارائه 14 خط تولید، با مجموعه کامل استخراج، کروماتوگرافی ستونی، غلظت، جداسازی خوب، تجهیزات خشک کن وکیوم و اسپری. ظرفیت روزانه به بیش از 7 تن مواد دارویی می رسد و اسپری خشک کن خلاء بیش از 10 تن است. ظرفیت سالانه بیش از 5000 تن داروهای خام است که از این میان 60 درصد محصولات وارد بازارهای بین المللی می شود.

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd به مفهوم "ثبات، توسعه، اصلاح و نوآوری" پایبند است و دائماً به کاوش و نوآوری می پردازد. با فناوری اصلی دقیق، کیفیت عالی محصول و مدیریت تیم کارآمد برای توسعه بلندمدت، ما اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان ما از محصولات عالی ما و همچنین خدمات با کیفیت بالا صمیمی لذت می برند.

ما صمیمانه امیدواریم که با مشتریان خود ارتباط و همکاری داشته باشیم.

گواهی نامه

ISO45001

ISO45001

ISO14001

ISO14001

حلال

حلال

FDA

FDA

ISO9001

ISO9001

کارخانه ما

12
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

دسته بندی های داغ