همه دسته بندی ها

تغذیه و مراقبت های بهداشتی

صفحه اصلی -> محصول -> تغذیه و مراقبت های بهداشتی

1 图
2 图
3 图
4 图
5 图
مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder
مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder
مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder
مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder
مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder

مکمل قلب Cas 303-98-0 Ubidecarenone 98% Coenzyme Q10 Powder


نام محصولکوآنزیم Q10
اجزاء اصلیUbidecarenone 98%
تامینعرضه مستقیم از کارخانه
ظاهرپودر
نمونهنمونه در دسترس است
بستهبطری، کیسه، بشکه یا بر اساس نیاز مشتری
گواهی نامهحلال / KOSHER / COA / ISO و غیره.
درخواست
توضیحات:

چه خبر کوآنزیم Q10؟

کوآنزیم Q10 یک ترکیب آلی کینونی محلول در چربی مولکولی کوچک است که به طور گسترده در سلول های حیوانی و گیاهی وجود دارد. ساختار آن شبیه به ویتامین K است و هنگامی که به تنهایی یا در ترکیب با ویتامین E استفاده شود یک آنتی اکسیدان قوی است. لازم است چرخه تولید انرژی انسانی (ATP) را هدایت کند. این کارکردهای ترویج واکنش فسفوریلاسیون اکسیداتیو و محافظت از یکپارچگی Chemicalbook ساختار بیوفیلم را دارد. تعداد واحدهای ایزوپنتن در زنجیره جانبی کوآنزیم Q از منابع مختلف متفاوت است. انسان و پستانداران دارای 10 واحد ایزوپنتن هستند، بنابراین کوآنزیم Q10 نامیده می شود. کوآنزیم Q نقش مهمی در انتقال پروتون و انتقال الکترون در زنجیره تنفسی در داخل بدن ایفا می کند. این یک فعال کننده تنفس سلولی و متابولیسم سلولی، یک آنتی اکسیدان مهم و یک تقویت کننده غیراختصاصی ایمنی است.

COA قابل ارائه است

تامین کننده OEM یک مرحله ای

کپسول؛ تبلت؛ پردازش صمغی

1000

پردازش بسته OEM

1001

پاسخ به برخی سوالات مهم

● 1.چرا باید شرکت شما را انتخاب کنم؟

1) محصولاتی که ما عرضه می کنیم مستقیماً توسط کارخانه خودمان تولید می شوند و تاجران واسطه را حذف می کنیم. ما قابلیت ردیابی مواد اولیه و محصولات نهایی را پردازش می کنیم. فرآیند تولید تحت نظارت است. ما به شدت به استاندارد کیفیت و فرآیند تدارکات پایبند هستیم.

2) ما به تجربه 20 ساله خود در پردازش عمیق و تولید عصاره های گیاهی افتخار می کنیم. ما هر سال بیش از 500 نوع محصول را تولید می کنیم و مقدار آن از 2000 تن فراتر می رود و به 80 درصد از بازرگانان در استان شانشی خدمت می کند.

3) ما دارای مدارکی مانند مجوز تولید مواد غذایی SC، حلال هستیم. گواهینامه های مداوم مانند HACCP، بازرسی کالا، گواهی مبدا، گواهی ارگانیک، KOSHER.

● 2. کارخانه شما کجاست؟ آیا می توانم از آن بازدید کنم؟

کارخانه ما در شهر شی آن، استان شانشی واقع شده است. 13,333 متر مربع مساحت دارد. دارای یک کارگاه استاندارد 15,000 متر مربع و یک کارگاه تصفیه 100,000 سطح 1,200 متر مربع است. شما می توانید در هر زمان از کارخانه بازدید کنید. ما به گرمی از مشتریان داخلی و خارجی برای بازدید از ما استقبال می کنیم!

● 3. چه محصولاتی دارید؟

محصولات ما شامل عصاره گیاهان و گیاهان طبیعی، پودر میوه و سبزیجات است که به طور گسترده برای محصولات مراقبت های بهداشتی، نوشیدنی های کاربردی، دارویی، آرایشی، افزودنی ها و مکمل های غذایی، رنگ های طبیعی و غیره استفاده می شود. ما همچنین می توانیم خدمات مارک OEM / ODM را برای مکمل های سفارشی ارائه دهیم. قرص، کپسول و گرانول طبق دستور شما.

● 4. آیا می توانم چند نمونه رایگان دریافت کنم؟

اگر به محصولات ما علاقه مند هستید، ما خوشحالیم که نمونه های رایگان ارائه می دهیم و شما فقط هزینه تحویل را پرداخت می کنید.

● 5. تفاوت بین عصاره گیاه و پودر مستقیم چیست؟

تفاوت عمدتاً در روش تولید و محلول است. پودر عصاره: پیش تصفیه (خرد کردن، شستشو، انتخاب)--عصاره-کنسانتره-فیلتر-خشک کردن اسپری-Smash-مخلوط-فیلتر-بسته-- ذخیره سازی پودر مستقیم: پیش درمان (شستشو،انتخاب) - خشک کردن - خرد کردن - مخلوط - فیلتر - بسته - پودر عصاره محلول در آب / اتانول است. پودر مستقیم نامحلول است.

پرسش و پاسخ مشتری
    با هیچ سوالی مطابقت نداشت!

پرس و جو

دسته بندی های داغ